אודות הגן

על מנת לצפות בתוכן זה במלואו עליכם להיות רשומים לגן.
רשומים כבר? התחברות/הרשמה לאתר.

בחירה ועצמאות

אנו ב”גן של ילדים” נותנים לילדים עצמאות ואפשרויות בחירה במצבים יום יומיים ובנושאים הקשורים לצורכיהם האישיים, מכבדים את רצונם ומתחשבים בהחלטותיהם.

טיפוח אינטראקציות בין הילדים

צוות הגן מעודד חברות בין הילדים ע”י פעילויות זוגיות וקבוצתיות ויצירת קשרים וחברויות בין ילדי הגן. 
וכך מתחזקים רגשות האמפטיה והאכפתיות.

ההקניה הלימודית

הלימוד “בגן של ילדים – אומנויות” נעשה בדרך של יצירה. הילדים יכולים להביע את עצמם באמצעות חומרים שונים בהתאם לגילם ויכולותיהם המוטוריות תוך כדי הנאה, משחק, דמיון, צחוק הומור.

אודות הגן

על מנת לצפות בתוכן זה במלואו עליכם להיות רשומים לגן. רשומים כבר? התחברות/הרשמה לאתר.

האני מאמין
כאמא כמחנכת וכמנהלת אני מאמינה שילדים בגיל הרך זקוקים להמון חום, אהבה ותשומת לב.

הגן מהווה עבורם התמודדות ראשונה מחוץ למגננה של הבית, ההורים, הסבתא או המטפלת וחשוב לי מאד שמעבר זה יהיה קל ככל האפשר ושיהיה להם טוב כבר מהרגע הראשון, וטוב בשפת הגן פירושו נעים, מרגש, מרגיע, מהנה, ידידותי וחוויתי. המטרה שלי היא שילדי הגן ירגישו שהגן הוא עבורם בית עם הרבה חברים ואנחנו הצוות נמצא שם לדאוג ולהיות קשוב לכל צרכיהם .

אני מאמינה שבחיי היום יום האווירה בגן צריכה להיות נעימה, נינוחה ורגועה, אוירה של יחד, של פרגון ושל הומור. אוירה שמעודדת ותומכת בכל ילד וילדה. יוצרת בסיס טוב לפיתוח אישיותו של הפעוט ומיצוי יכולותיו וכישוריו.

תפקידי כגננת להיות קשובה לילדים, רגישה, ברורה בצפיותיי, מציבה גבולות מתוך הבנת הילד וצרכיו.

בחירה ועצמאות: אנו ב”גן של ילדים” נותנים לילדים עצמאות ואפשרויות בחירה במצבים יום יומיים ובנושאים הקשורים לצורכיהם האישיים, מכבדים את רצונם ומתחשבים בהחלטותיהם.

בגן קיימות גם קבוצות עבודה ותורניות של הילדים וכך ניתנת להם הסמכות והאחריות למצוא פתרונות לבעיות שונות ולעזור זה לזה.

טיפוח אינטראקציות בין הילדים: צוות הגן מעודד חברות בין הילדים ע”י פעילויות זוגיות וקבוצתיות ויצירת קשרים וחברויות בין ילדי הגן. 

וכך מתחזקים רגשות האמפטיה והאכפתיות.

הילדים עוזרים אחד לשני, מתחלקים במשחקים ואף לומדים לוותר.

ההקניה הלימודית: הלימוד “בגן של ילדים – אומנויות” נעשה בדרך של יצירה. הילדים יכולים להביע את עצמם באמצעות חומרים שונים בהתאם לגילם ויכולותיהם המוטוריות תוך כדי הנאה, משחק, דמיון, צחוק הומור.